Autor: Administrator , 18. 3. 2020.

Poštovani roditelji,

molimo naše učenike da prate sadržaje koje im isporučuju njihovi  predmetni nastavnici i sudjeluju u svojim virtualnim učionicama te slijede date upute razrednika i predmetnih učitelja.

Svakako mogu pratiti i emitiranje  obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa i pratiti sadržaje koje isporučuje MZO.

POVEZNICA NA RASPORED:

Nažalost, jutros smo primijetili kako postoje poteškoće s pristupom virtualnim učionicama te da nije moguće pristupiti određenim uslugama. Danas pratite raspored i program Sportske televizije. Kad opet budete mogli pristupiti virtualnim učionicama svakako pratite upute, nastavne jedinice te zadatke svojih nastavnika.