Online nastava - do 14. ožujka

Autor: Tea Kompar Jerković, 4. 3. 2021.

Temeljem preporuka Civilne zaštite Dubrovačko neretvanske županije i preporuka Grada Dubrovnika kao Osnivača, online način i provedba nastave u našoj školi produžava se do 14. ožujka za sve učenike od 1. do 8. razreda.

Uzimajući u obzir aktualnu epidemiološku situaciju na našem području Stožer CZ DNŽ, nakon pribavljenog stručnog mišljenja Zavoda za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije, predlaže Upravnom odjelu za društvene djelatnosti Dubrovačko-neretvanske županije i Upravnom odjelu za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo Grada Dubrovnika, kao predstavnicima osnivača osnovnih i srednjih škola, izvijestiti ravnatelje škola o preporuci Stožera CZ DNŽ da sve škole na području Grada Dubrovnika, Općine Konavle i Općine Župa dubrovačka, izuzev završnih razreda srednjih škola, do 14. ožujka ove godine, nastavu i dalje organiziraju on-line, odnosno prema  Modelu C.

Epidemiološka situacija pratit će se kontinuirano o čemu će ovisiti i eventualno produljenje predloženih mjera.

ODLUKA_OD_5.03.21.g-online_nastava-IZMJENA.pdf (106.34 KB)