Županijska natjecanja iz engleskog jezika i matematike - obavijest!

Autor: Tea Kompar Jerković, 22. 3. 2021.

Obavještavamo učenike da će se županijska razina natjecanja iz engleskog jezika održati u srijedu, 24. ožujka 2021. godine u 10 sati, a iz matematike u ponedjeljak, 29. ožujka u 10 sati u Osnovnoj školi Lapad.

Na natjecanje iz engleskog jezika dolaze Dora Dužević i Lukša Karaman iz 8.d razreda.

Na natjecanje iz matematike dolaze Roko Tokić iz 5.e i Dominik Moretić iz 5.c razreda.

Podsjećamo učenike da sa sobom obavezno ponesu osobnu iskaznicu i OIB.

Molimo učenike da dođu 15 minuta ranije te pričekaju u holu škole daljnje upute. Pri dolasku je potrebno izmjeriti tjelesnu temperaturu i pridržavati se epidemioloških mjera.

Ukoliko se kod učenika razviju simptomi koronavirusa, molimo da ne dolaze u školu te o tome obavijeste svog mentora.