Foto natječaj: Čitajmo!

Autor: Tea Kompar Jerković, 16. 4. 2021.

ŠTO?

Povodom Svjetskog dana knjige i autorskih prava koji se obilježava 23. travnja svake godine knjižnica OŠ Lapad organizira fotografski natječaj i izložbu fotografija pod nazivom ”Čitajmo!”.

TKO? KADA?

Natječaj je namijenjen učenicima od 1. do 8. razreda iz Osnovne škole Lapad. Natječaj traje od 15. do 30. travnja 2021. Učenici prijavljuju samo jednu fotografiju.

KAKO?

Uzmi fotić ili mobitel u ruke i snimi najzabavniju i najkreativniju fotografiju! Tema ovogodišnjeg natječaja je ČITAJMO!, a jedini je uvjet da na fotografiji bude KNJIGA. Budi originalan  i osmisli jedinstvenu ideju jer će samo takve fotografije biti nagrađene! Autor odgovara za sadržaj na fotografiji!

KOMU?

Fotografiju zajedno sa svojim podacima (ime i prezime, razred) pošalji knjižničarki privatnom porukom na Yammeru ili na e-mail: knjiznica@os-lapad-du.skole.hr ili inbox Knjižnica OŠ Lapad na Facebooku.

Nakon toga, žiri OŠ Lapad izabrat će tri najzanimljivije fotografije koje ćemo i nagraditi. Izložbu svih fotografija postavit ćemo u holu škole i na web stranici škole. O datumu proglašenja pobjednika, dodjeli nagrada i zahvalnica bit ćete obaviješteni.

Sretno i uživajte u fotografiranju i druženju s knjigama! 📷 📚 🤳