Od 26. travnja 2021. - redovno u školskim učionicama - MODEL A

Autor: Tea Kompar Jerković, 23. 4. 2021.

Poštovani učenici i roditelji,

prema preporuci  Stožera CZ Dubrovačko-neretvanske županije vezanu za organizaciju nastave u školama na području Županije utemeljene na stručnom mišljenju Zavoda za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije od 26. travnja 2021. godine nastava se organizira prema modelu A, redovno u školskim učionicama, za sve učenike naše škole.

Svi učenici škole trebaju se pridržavati rasporeda dolaska i odlaska u/iz škole te svih propisanih epidemioloških mjera koje su na snazi.

Još jednom molim naše roditelje da ukoliko primijete bilo kakvu zdravstvenu promjenu na djetetu i/ili  imate indiciju da je dijete bilo u kontaktu sa zaraženom osobom, ostavite ga kod kuće dva dana, kako bi razredi što duže bili u redovnoj nastavi.

Zahvaljujem se još jednom na Vašem razumijevanju i strpljenu kroz sve ove dane primjene različitih modela nastave.

I nama, kao i Vama, fizičko i mentalno zdravlje naših učenika je na prvom mjestu te ćemo zajednički učiniti sve da školske dane učinimo sigurnima i pružimo učenicima obrazovanje i nastavu u učionici koja im po njihovima pravima i pripada

Srdačno pozdravljam sve sudionike odgojno-obrazovnog procesa naše škole!

Nikolina Soko, ravnateljica