Svečani doček prvaša i početak nastave OŠ Lapad 2021./2022.

Autor: Tea Kompar Jerković, 7. 9. 2021.

Ovogodišnji prvašići (71!) hrabro su zakoračili u našu školu i prvi put sjeli u školske klupe. Svečani doček za njih i njihove roditelje pripremili su učenici četvrtih razreda sa svojim učiteljem Nikolom Filipovićem i učiteljicama Viktorijom Konjevod i Patricijom Mage Vidak, a plesni dio su izveli učenici 2.e razreda koje je pripremila učiteljica Antea Vučijević sa željom da se našim prvašićima olakšaju prvi školski koraci i otjeraju briga i nesigurnost.

Učenicima prvih razreda, kao i njihovim roditeljima, obratila se ravnateljica Nikolina Soko te im je poželjela toplu dobrodošlicu u ime svih učenika i zaposlenika OŠ Lapad. Prvašiće je, u ime Grada Dubrovnika, pozdravila i zamjenica gradonačelnika  Jelka Tepšić koja je priredbu posjetila u društvu pročelnika  Upravnog odjela za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo Điva Brčića. Nakon programa dobrodošlice učiteljice su svoje učenike otpratile u učionice gdje se nastavilo upoznavanje.

Svim našim učenicima neka je sretna nastavna godina, a našim prvašićima želimo da sa svojim učiteljicama hrabro kroče svijetom znanja i budu uspješni u svim školskim avanturama. Želimo vam da vas jučerašnja atmosfera, uzbuđenje i raspoloženje prati kroz sve naredne godine školovanja.

1.a

1.b

1.c

Više fotografija pogledajte OVDJE i u FOTO-GALERIJI.