Osnovna škola Lapad

Vijesti iz škole

Patrik Karamatić i Patrik Konjuh - prvaci u badmintonu!

Autor: Tea Kompar Jerković, 16. 9. 2021.

U subotu se u Čakovcu odigralo Prvenstvo Hrvatske za kadete i juniore, a Badmintonski klub Dubrovnik je osvojio u kadetskoj konkurenciji do 15 godina čak 6 medalja. Od mogućih 5 finala, naši igrači su ušli u 4. Među tim natjecateljima bili su i učenici naše škole.

Prenosimo sa stranice Badmintonskog kluba Dubrovnik:

"Prvo ime našega kluba bio je Patrik Karamatić koji je igrao 3 finala i od toga 2 pobijedio. Postao je prvak Hrvatske pojedinačno i u muškom paru s Patrikom Konjuhom, dok je u mješovitim parovima postao viceprvak Hrvatske s Lučiom Galjer.
Lučia je, osim srebra u mješovitim parovima, osvojila brončanu medalju pojedinačno, te još jednu srebrnu medalju u ženskim parovima s Karlom Vuletić.
Još jednu brončanu medalju osvojili su Patrik Konjuh i Karla Vuletić u mješovitim parovima.
Marko Janičić nastupio je u juniorskoj konkurenciji, te upisao poraz na startu. Ovo je za Marka starija konkurencija i svoju priliku će imati već idući vikend kada će igrati svoju kategoriju do 17 godina."