ONLINE NASTAVA I DALJE!

Autor: Tea Kompar Jerković, 12. 3. 2021.

Prema preporukama Stožera CZ-e DNŽ-e, Ureda za obrazovanje DNŽ-e, osnivača Grada Dubrovnika, naša Škola donosi Izmjenu Odluku od 24.veljače na način da se nastava od 15. do 28.ožujka 2021. nastavlja online.

Odluku možete pronaći u prilogu ove objave.

Sve upite oko održavanja i načina održavanja pismenih provjera, koje su po vremeniku najavljene, učenici će se dogovoriti s predmetnim učiteljima.

Učenike, roditelje i staratelje molim za razumijevanje i strpljivost, a  sve u interesu zdravlja i sigurnosti naših učenika.

Za sve upite stojimo Vam na raspolaganju.

Kontakte svih predmetnih učitelja možete pronaći na web stranici škole.

Upite i sugestije možete poslati i na mail:

sonja.puhjera@skole.hr  ili nikolina.soko@skole.hr

ravnateljica, Nikolina Soko