Most prijateljstva

Autor: Tea Kompar Jerković, 22. 3. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici, učenice, djelatnici naše škole i svi ljudi velikog 💓s radošću vas obavještavamo da je krenuo drugi dio akcije Mosta prijateljstva za Petrinju.

✨ Svi razredi naše škole uključili su se u ovu predivnu priču na način da će svaki učenik/učenica pripremiti sa svojim roditeljima simboličan poklončić i pismo podrške novom prijatelju ili prijateljici u Petrinji.
🚚 30.03. organiziranim prijevozom, a zajedno sa kolačima koje prave gospođe iz grupe Slatko od srca ( 500 mafina + 2 torte za zbornicu) razveseliti ćemo petrinjske osnovnoškolce i njihove učitelje.
🥰 Ovim putem se zahvaljujemo gospođi Dubravki Falkoni Matić i njezinoj grupi kao i svim divnim ženama koje svojim slatkim uradcima uveseljavaju petrinjske obitelji. A tu su i članovi grupe Tata je tata kojima na današnji dan čestitamo Dan očeva.
Hvala vam divni ljudi!!!
🤗 Ovo je nastavak suradnje i prijateljstva između naše škole i 1. OŠ Petrinja .
Kroz mjesec siječanj prikupljali smo simboličnih 10 kuna i prikupili lijepu svoticu novca za tri petrinjske obitelji iz naše prijateljske škole, a prošli mjesec smo uplatili 5 080 kuna na pet računa učenika i djelatnika u potrebi iz ove škole.
👐 U ovim teškim i nadasve izazovnim vremenima, sretni smo da možemo pomoći, pokazati i usmjeriti našu djecu u razvoju boljeg, toplijeg i humanijeg društva.
Vaše Lapadsko srce 💓