OBAVIJEST - Nastava redovne škole na daljinu do proljetnih praznika

Autor: Tea Kompar Jerković, 26. 3. 2021.

S obzirom na još uvijek nepovoljnu epidemiološku situaciju na širem dubrovačkom području nastava za učenike od prvoga do osmog razreda redovne škole nastavit će se odvijati po C modelu – na daljinu do početka proljetnih praznika  koji započinje u petak, 2. travnja 2021.g.

Proljetni odmor učenika započinje u petak, 2. travnja, i traje do 9. travnja. Nastava nakon proljetnoga odmora započinje u ponedjeljak, 12. travnja.

Zahvaljujemo roditeljima na strpljenju i izvrsnoj suradnji tijekom online nastave.

Sve informacije o nastavi nakon proljetnih praznika bit će pravovremeno objavljene na web stranici škole.

Za sve upite stojimo Vam na raspolaganju.

Nikolina Soko, ravnateljica