REZULTATI FOTO NATJEČAJA: "Čitajmo!"

Autor: Tea Kompar Jerković, 12. 5. 2021.

Foto natječaj knjižnice OŠ Lapad "Čitajmo!" prvi je po redu. Ovaj natječaj ima za cilj putem fotografije istaknuti važnost i pozitivnu, ali i zabavnu stranu čitanja, a time i pismenosti.
Na natječaju su se mogli natjecati svi učenici naše škole.
Zadana tema bila je "Čitajmo!" što znači da su fotografije trebale sadržavati motiv knjige ili čitanja.

Važno je naglasiti kako su nas ugodno iznenadili maštovitost i kreativnost fotografija naših učenika.
Na ovogodišnji natječaj pristigla je 41 fotografija.
Ocjenjivački žiri (nastavnica Miranda Rako Kuzmanić, psihologinja Sumejja Brković i knjižničarka Tea Kompar Jerković) ove godine odabrao je tri najuspješnije fotografije. Zahvaljujemo se svim sudionicima, bili ste odlični i za svaku pohvalu!

1. mjesto
Sara Gabriela Hrdalo 1.d

2. mjesto
Dora Eljuga 3.c

3. mjesto
Mila Mandžo 4.d

Izložba radova je postavljena u holu škole!