Dan škole

Autor: Tea Kompar Jerković, 9. 6. 2021.

👩‍🎓 👨‍🎓 Dan Osnovne škole Lapad, svake godine učenici i djelatnici obilježavaju krajem mjeseca svibnja. Tom prigodom tradicionalno pripremamo školsku priredbu za sve učenike, roditelje, djelatnike i prijatelje.

🎉 Dan škole, prigoda je za isticanje svih pozitivnih i lijepih stvari koje su pratile učenike u toj nastavnoj godini, da se istaknu njihovi uspjesi u svim oblicima rada.
🎆 Ove školske godine, nažalost zbog cjelokupne situacije oko koronavirusa, nismo bili u mogućnosti zajedničkim radom obilježiti Dan škole na tradicionalan način.
🎈 No, to nas nije obeshrabrilo te smo uz pregršt dobre volje, s još većom motivacijom i željom našoj školi čestitali njen dan na jedan novi drugačiji način, na virtualan način. Uživajte!

Klikom na donju fotografiju pogledajte našu interaktivnu izložbu!