Zadnji dan nastave u lapadskoj osnovnoj školi

Autor: Tea Kompar Jerković, 18. 6. 2021.

Zadnji dan nastave u lapadskoj osnovnoj školi obilježen je prigodnim druženjem učenika s učiteljima od kojih su neki razredi otišli na zajedničku šetnju, sladoled i slično.

🤪 No, posebnost su svakako učenici osmih razreda koji završavaju svoje osmogodišnje školovanje u osnovnoj školi te odlaze u različitim životnim smjerovima. Kao što je uobičajeno „osmaši“ su se za taj dan posebno pripremili, kako bi ovo zadnje druženje u okviru škole, ostalo u dugom i lijepom sjećanju.
🎉 Tako su za tu prigodu svi učenici, njih 50 iz dva osma razreda lapadske škole, obukli majice s posebno odabranim napisima i bojama, potpisivali su se i na majice jedni drugima, a imena i poruke, završila su na licima, nogama, rukama i slično.
🎈Zabavljanje (u okvirima pristojnog ponašanja) započelo je na igralištu škole, a nastavilo se ulicama grada - samo jednom je kraj osmogodišnjeg školovanja i druženja u matičnoj osnovnoj školi.
Ipak, uskoro slijede brige i odluke o upisima u srednju školu, od kojih neki već sigurno znaju što žele, dok mnogi od njih još razmišljaju, važu, propitkuju...
💓 Sve u svemu nadamo se da su se dobro su se zabavili ovog zadnjeg dana, koji će im bez sumnje ostati u sjećanju za čitav život.