Doček prvaša i početak nastave OŠ Lapad

Autor: Tea Kompar Jerković, 2. 9. 2021.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

želimo Vas pozdraviti na početku nove školske godine i zaželjeti uspješan povratak naših učenika u školske klupe.

Nastava u školskoj godini 2021./2022. počinje u ponedjeljak 6. rujna 2021. prema sljedećem rasporedu:

Svečana priredba za učenike prvih razreda održat će se u 11 sati ispred glavnog ulaza škole. Nakon priredbe učenici u pratnji učiteljica idu u svoje učionice gdje će se zadržati 30 minuta. Prvog nastavnog dana nije organiziran produženi boravak.

Roditeljski sastanak za roditelje prvaša održat će se u petak 3. rujna s početkom u 18 sati.

Učenicima od 2. do 4. razreda nastava počinje u 8, a završava u 9.30 sati.

Učenici ulaze u školsku zgradu prema sljedećem rasporedu:

2.d, 2.e, 2.f, 3.f, 3.c – na glavni ulaz škole

3.e, 3.d, 4.d, 4.e – ulaz desno iz dvorišta škole

1.a, 1.b, 1.c, 4.c – ulaz iz dvorišta škole ispod skala

Učenicima od 5. do 8. razreda nastava počinje u 8.30, a završava u 10 sati.

Učenici ulaze u školsku zgradu prema sljedećem rasporedu:

5.c, 6.d, 7.d – ulaz kat matematike (od sportske dvorane)

7.c, 8.d, 8.e, 8.f – ulaz kat hrvatskog jezika (od sportske dvorane)

5.d, 5.e, 6.c, 6.e, 7.e – glavni ulaz škole

Učenici će detaljnije informacije o organizaciji nastave dobiti od svojih učitelja i razrednika prvi nastavni dan.

Podsjećamo da učenici od petog do osmog razreda u školi nose maske. O epidemiološkim mjerama pročitajte više u dokumentu u prilogu.

Želim svima uspješnu školsku godinu punu zdravlja, kreativnosti i marljivosti!

Nikolina Soko, ravnateljica