Album: Maslina mati
Ove godine ekipa naše Škole sudjelovala je na Županijskom eko kvizu LIJEPA NAŠA. Hvale vrijedna je zainteresiranost i uključenost učenika u projekt MASLINA MATI s kojim su se predstavili na ovom zahtjevnom natjecanju. Od ukupno 7 ekipa, koliko ih je sudjelovalo, naša ekipa plasirala se na 3. mjesto. Motivacija za ovaj projekt svakako su bili izleti na otok Šipan i u Trsteno, obilazak starih i mladih maslinika, starih mlinica i suvremene uljare, te neposredni rad u školskom masliniku. Projektom je ostvaren cilj – proizveli smo ulje od maslina iz našeg maslinika. I na kraju zaslužna nagrada, ulje smo prinijeli svetom Vlahu, zaštitniku našega Grada, na Festi ove godine.
[1] 2 3 Sljedeća Zadnja
Prezentacija