Album: Vukovar II
I ove godine učenici Osnovne škole Lapad brojnim aktivnostima obilježili su Dan sjećanja na patnju i stradanja Vukovara 1991.godine. Nastava je započela prigodnim programom koji je završio minutom šutnje i zahvalnosti Vukovaru koji je braneći sebe obranio i Hrvatsku. U holu škole uređeni su panoi koji su ove godine posvećeni hrabrom čovjeku Siniši Glavaševiću. U holu škole gore i tri svijeće simbolizirajući vjeru, ufanje i ljubav.Učenici i djelatnici škole nosili su bijele bedževe u obliku Vučedolske golubice.Najljepši trenutak bio je oblikovanje svjetlećeg srca u školskome dvorištu u večernjim satima, nakon čega su učenici sudjelovali i u paljenju svijeća u Vukovarskoj ulici.

Prezentacija
PB180046