> Natječaji

Autor: Nikolina Miloslavić, 31. 10. 2018.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  (,,Narodne novine”broj: 87/08, 86/09, 92/10, 105/10-ispravak, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17 i 68/18) Osnovna škola Lapad iz Dubrovnika raspisuje

N a t j e č a j

Za sljedeća radna mjesta:

1. Učitelj razredne nastave u produženom boravku (m/ž), 1 izvršitelj na  puno, određeno radno vrijeme, do povratka radnice s bolovanja i
  2. Ložač/školski majstor/vozač (m/ž),  1 izvršitelj  na puno, neodređeno radno vrijeme.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uvjeti:

za radna mjesta pod točkom 1.

• Sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN 47/96., 56/01),

za radno mjesto pod točkom 2.

• Završena srednja škola tehničke struke, vozačka dozvola B kategorije, te posebni uvjeti: uvjerenje o posebnoj zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada i uvjerenje o osposobljenosti za rukovatelja centralnog grijanja odnosno ložača centralnog grijanja prema posebnim propisima.

• Kandidati za radno mjesto pod točkom 1. uz prijavu priložiti životopis, dokaz o stečenoj naobrazbi, domovnicu, uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja)  u preslici, a

• kandidati za radno mjesto pod točkom 2. uz prijavu priložiti životopis, dokaz o stečenoj naobrazbi, domovnicu, uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja)  u preslici, vozačku dozvolu u preslici, uvjerenje o osposobljenosti za rukovatelja centralnog grijanja odnosno ložača centralnog grijanja prema posebnim propisima i uvjerenje o posebnoj zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada.

Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08) na Natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.
 Kandidat  koji  se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu sa člankom 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu na Natječaj u zamolbi dužan  je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:  https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve priloge navedene u natječaju.

Rok za predaju prijava je osam ( 8 ) dana od dana objave.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta  slati na adresu: Osnovna škola Lapad, Dubrovnik,  20000 Dubrovnik, Od Batale 14. Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj je objavljen 31.listopada 2018.g. na oglasnoj ploči i web stranici Škole, te oglasnoj ploči i  web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i otvoren je do  08.studenoga   2018.g.

Osnovna škola Lapad, Dubrovnik

KLASA: 112-01/18-02/07

URBROJ: 2117/01-17-01-18-01

U Dubrovniku 31.listopada     2018.g.