> Ponude
Ponuda

JAVNI POZIV BROJ 01/2019. – REZULTATI ODABIRA

Autor: Administrator , 7. 6. 2019.

REPUBLIKA HRVATSKA

OSNOVNA ŠKOLA LAPAD

Od Batale 14, Dubrovnik

Tel. 020/356-100

e-mail: tajnistvo@os-lapd-du.skole.hr

Dubrovnik, 06.lipnja 2019.g.

JAVNI POZIV BROJ 01/2019. – REZULTATI ODABIRA

Na roditeljskom sastanku učenika sedmih razreda koji je održan 05.lipnja 2019.g. u 19,15 sati u Matičnoj zgradi na Batali, Od Batale 14, Dubrovnik, predstavljeni su potencijalni davatelji usluga koje je odabralo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za provedbu izvanučioničke nastave –ekskurzije učenika sedmih razreda razreda ( za vrijeme izvanučioničke nastave osmih razreda) Osnovne škole Lapad, Dubrovnik.

Sastanku su nazočili predstavnik davatelja usluga Turističkih agencija F –TOURS d.o.o., Platanus d.o.o., Perla d.o.o. te članovi povjerenstva za brojanje glasova Sonja Puhjera i Goran Novak.

Nakon predstavljanja potencijalnih davatelja usluga pristupilo se tajnom glasovanju.

Utvrđeno je da su roditelji  većinom glasova svih nazočnih (61 nazočnih roditelja) za davatelja usluga za organizaciju izvanučioničke nastave-ekskurzije učenika sedmih razreda ( za vrijeme izvanučioničke nastave osmih razreda) izabralo:

• Putnička agencija Destinations F-TOURS d.o.o., Trg Hrvatske bratske zajednice 2,

21000 Split

Predsjednica  Povjerenstva :