MLADI KOŠARKAŠI NAŠE ŠKOLE NE ZNAJU ZA PORAZE

Autor: Tea Kompar Jerković, 6. 3. 2024.

Ovaj vikend održan je 2. turnir Školske lige Košarkaškog kluba Dubrovnik. Lapadski košarkaši nanizali su samo pobjede.
U subotu, 2. ožujka, 1. mjesto osvojlili su 5./6. razredi. U grupi su pobijedili OŠ Montovjerna i Konavle (OŠ Cavtat/OŠ Gruda), a u finalu su bili bolji od OŠ Mokošica.

Dan poslije, pobjednički niz nastavili su 1./2. razredi pobjedama nad OŠ Župa dubrovačka i OŠ Mokošica.

Na kraju su slavili i 3./4. razredi protiv OŠ Mokošica i Konavala (OŠ Cavtat i OŠ Gruda). U finalu su nadigrali i vršnjake iz OŠ Montovjerna.

Ako je suditi po ovim rezultatima u našoj školi će se još dugo igrati kvalitetna košarka.
Čestitamo i samo nastavite vrijedno i redovito trenirati.