ODBOJKAŠI SU I OVE GODINE ŽUPANIJSKI PRVACI

Autor: Tea Kompar Jerković, 13. 3. 2024.

Obojkaška ekipa naše škole izborila je plasman na Državno prvenstvo ŠSD Hrvatske koje će se održati u Poreču 22. travnja 2024. godine.

U OŠ Župa dubrovačka održalo se Županijsko natjecanje u obje kategorije (djevojčice-dječaci) na kojem smo prisustvovali
dramatičnim utakmicama gdje je pobjednika odlučivao treći set (do 15 poena).
Naši odbojkaši su pobijedili OŠ Orebić 2 : 0 i OŠ Gruda 2 : 1. Kod djevojčica OŠ Župa dubrovačka je 2:1 pobijedila OŠ Ivana Gundulića.
Sastav ekipe: Mauro Gojavić, Marin Bajurin, Ivan Marinović, Tin Stojanović i Pavo Tudeško (8.d) , Luka Bratičević i Ivano Ivanković (8.c), Antonio Maslać i Roko Klešković (8.e), Deni Tabaković (7.d), Marin Smokvina i Lukša Kljunak (6.e).
Pohvale za borbenost idu svim učenicima, ali posebno treba istaknuti Marina Bajurina kao najboljeg smečera (napadača) i Maura Gojavića – najboljeg servera.
Čestitamo na uspjehu i uloženom trudu i sretno na Državnom!