Alati za moderno doba

Autor: Tea Kompar Jerković, 14. 3. 2024.

Naše stručne suradnice Ivana Klarić Ivančić, socijalna pedagoginja i Sumejja Brković, psihologinja sljedeća tri dana sudjeluju u edukaciji stručnjaka za preventivni program Alati za moderno doba. Alati za moderno doba je prvi strukturiran i znanstveno utemeljen program čiji je cilj prevenirati rizična ponašanja osnovnoškolaca, posebice učenika 7. i 8. razreda, ali i adolescenata u virtualnom okruženju.
Edukacija se provodi u okviru Centra za cjeloživotno učenje Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Završetkom edukacija, stručni suradnici i nastavnici provodit će program kao dio sustavnih preventivnih školskih aktivnosti.
Ponosni smo da će se taj program, od sljedeće škole godine, provoditi i u našoj školi s našim učenicima.