Tribina “Money & Mind” u sklopu programa Tjedna karijera Sveučilišta u Dubrovniku

Autor: Tea Kompar Jerković, 22. 3. 2024.

U srijedu, 20. ožujka, u sveučilišnom Kampusu održana je javna tribina “Money & Mind” u sklopu programa Tjedna karijera Sveučilišta u Dubrovniku. Tribinu su posjetili učenici 8. razreda Tijan Valentin Lučić Kostić, Lara Merdžan, Laura Šapro, Lovro Curić i učenice 7. razreda Iris Čupić i Linda Kustura u pratnji razrednica Mare Kresić i Ivane Reškovac.

Gosti tribine Sandra Ferenčak Tetka, financijska blogerica, Kristijan Ugrina Kiki, glumac i dr. sc. Nikola Erceg, znanstvenik i predavač na području psihologije s Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, uz moderatoricu, izv. prof. dr. sc. Meri Šuman Tolić, su brojnim okupljenima ukazali na važnost odgovornog upravljanja financijama i utjecaja financija na mentalno zdravlje.
(dio fotografija preuzet s Sveučilište u Dubrovniku) Više fotografija pogledajte OVDJE.