Forum mladih 2024. - Drame i poezije

Autor: Tea Kompar Jerković, 26. 3. 2024.

Manifestacija Forum mladih Drame i poezije održana je u ponedjeljak, 25. ožujka 2024.g. u Kazalištu Marina Držića. Organizator radionice je Upravni odjel za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo.

Lapadski učenici ponosno su zakoračili na kazališne daske pripremivši  četiri nastupa: tri kazivanja poezije i uprizorenje dramsko-scenske igre:

Flora Avdić, Grigor Vitez, „Gdje ćemo smijeh sijati“, Mara Kukavičić, „Mama“, Paula Šarolić, „Zima“.

Učenici petih i šestih razreda: Judita Jelić, Lucija Mršić, Lana Vučur, Tonka Borovina, Tonija Butigan, Flora Avdić, Ana Čavar, Leon Milić, Ivano Tokalić, Maroje Mitić, Mia Rana, „Pobuna likova“, autorica Ivana Marijanović Mekišić.

Mentorice su: Anela Barčić, Ivana Marijanović Mekišić i Lenka Violić Fjorović.