Lamija i Iris briljirale na likovnom natječaju "Pokaži mi svoj let"

Autor: Tea Kompar Jerković, 25. 4. 2024.

Rad Lamije Avdagić (4.d)

Učenice Lamija Avdagić (4.d) i Iris Mage (4.f) polaznice su izvannastavne grupe "Likovna grupa" koju vodi učiteljica Ivana Lučić. Već tradicionalno su se prijavili na natječaj koji organizira OŠ Augusta Šenoe u Zagrebu, a od svih prijavljenih radova Iris i Lamija su izabrane i time zauzele 2. i 3. mjesto. Bravo!
Prenosimo s njihove stranice:
"Osnovna škola Augusta Šenoe drugu godinu za redom organizirala je likovni natječaj za učenike nižih razreda osnovnih škola.
S ponosom ističemo da je natječaj ove godine prešao granice Lijepe Naše. Prekrasne likovne radove poslalo je dvjestotinjak učenika iz 44 osnovne škole diljem Hrvatske te iz Hrvatske nastave u inozemstvu, koordinacija Švicarska Konfederacija iz Biela.
Stručni žiri u sastavu: Ivana Sauha, Biljana Gaš, Stjepan Krajček i Petrunjela Krajačić imao je vrlo težak i zahtjevan posao odabrati najuspješnije radove.
Pobjednike natječaja objavit ćemo 25.4.2024. na naš školski projektni dan ˝Vežite se, polijećemo!˝ kojim obilježavamo prvi probni let prvog hrvatskog zrakoplova Slavoljuba Penkale kojim je upravljao Dragutin Karlo Novak..."