Vijesti iz škole

ZAVRŠENA ŠKOLSKA SPORTSKA NATJECANJA ZA 7./8. razrede

Autor: Tea Kompar Jerković, 29. 4. 2024.

Donosimo Vam zadnje rezultate naših ekipa na školskim sportskim natjecanjima:
FUTSAL (dječaci) su na gradskom natjecanju izgubili od OŠ Montovjerna u četvfinalu.
Djevojčice su sa 3 : 2 pobijedile OŠ Mokošica, ali su u finalu izgubile od OŠ Gruda sa rezultatom 1 : 0
(kasnije županijske prvakinje).
KOŠARKA (dječaci ) su na gradskom natjecanju pobijedili OŠ Ivana Gundulića. Na županijskom natjecanju ždrijebanjem su dobili OŠ Župa dubrovačka (županijski prvak). U igri za treće mjesto, nažalost, su upisali još jedan poraz od OŠ Montovjerna.
Djevojčice su bile uspješnije. U polufinalnoj utakmici su pobijedile vršnjakinje Montovjerne sa rezultatom 29 : 14 ,a u finalu izgubile od Gružanki (28 : 14). Tako da su završile natjecanje kao vice prvakinje.
Obje futsal ekipe je vodio učitelj TZK Duje Tolj, a ekipu košarkaša vanjski suradnik trener Mario Curić.
Sada nam slijede natecanja učenika do 6. razreda u košarci, odbojci i atletici gdje imamo predstavnike u obje kategorije.
Zahvaljujemo svim učenicima /ama na uloženom trudu i zalaganju i želimo im dogodine još više sportske sreće. Učenicima osmih razreda poruka da stečena znanja i vještine nastave razvijati u srednjoj školi i sportskim klubovima.