POZIV NA INTERVJU KANDIDATIMA ZA OBAVLJANJE POSLOVA POMOĆNIKA U NASTAVI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U OSNOVNOJ ŠKOLI LAPAD

Autor: Administrator , 28. 8. 2019.

I. U okviru projekta “Pomoćnici u nastavi u osnovnim školama Grada Dubrovnika-faza III” u svrhu osiguravanja pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Lapad, a nakon administrativne provjere kandidata koji su se javili na Javni poziv za zapošljavanje pomoćnika u nastavi u šk.god.2019./2020., pozivaju se kandidati koji ispunjavaju uvjete određene Javnim pozivom da se odazovu intervjuu koji će se održati u Osnovnoj školi Lapad, Od batale 14, 20 000 Dubrovnik, dana 29. kolovoza 2019. godine prema dostavljenom rasporedu na mailove kandidata.

II. Kandidati koji nisu obaviješteni nisu ispunili formalne uvjete Javnog poziva, odnosno nisu dostavili svu traženu dokumentaciju.

III. Kandidati koji su pozvani na intervju obvezni su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu ili putovnicu.

IV. Kandidati koji se ne odazovu na intervju smatrat će se da su odustali od prijave na Javni poziv.

V. Nakon obavljenog intervjua, odabrani kandidati će biti obaviješteni o početku edukacije za pomoćnike u nastavi i sklapanju ugovora o radu pri će biti dužni dostaviti na uvid originalne dokumente.

OSNOVNA ŠKOLA LAPAD