VEČER MATEMATIKE, 2019.

Autor: Administrator , 16. 12. 2019.

Već sedmu godinu zaredom u OŠ Lapad je održana manifestacija: „Večer matematike“ u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva te potpori Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. 12.prosinca, 2019. godine sve je bilo u znaku matematike. Bilo je tu mnoštvo zabavne matematike: digitalni alat Matific, zatim dešifriranje, Memory, sudoku, križaljke, razne radionice… Sudjelovali su učenici od 5. do 8. razreda OŠ Lapad, njih 77, te njihovi učitelji koji su pripremili radionice: Ivana Reškovac, Maja Grbavac, Jasna Njavro, Goran Pehar Ljoljić, Martina Mijović i Željana Pavlović. Zahvaljujemo i ravnateljici jer je svima slijedila mala slatka nagrada keksa i soka. Svaki učenik je dobio mali poklon zahvale za sudjelovanje od našeg sponzora Školske knjige. Također, svi učenici i učitelji dobit će i zahvalnice za sudjelovanje u Večeri matematike. Pobjednička ekipa 5.razreda je: Lorena Smokvina, Marijana Marković i Janja Varezić. Pobjednička ekipa 6.razreda je Lovre Bajo, Niko Šunjić, Estera Marija Bulić, Patrik Konjuh. Pobjednička ekipa 7.razreda je Toni Radica, Marko Butigan, Matija Sikirić i Rafael Beno. Pobjednička ekipa 8.razreda je Ana Lea Herceg i Ina Bašić. Bravo svima! Uživali su podjednako i učenici i njihovi učitelji. Veselimo se ponovnom susretu dogodine!