Voda - izvor života i zaštita voda

Autor: Tea Kompar Jerković, 19. 4. 2022.

U vrlo aktivnoj i entuzijastičnoj suradnji s predstavnicima Hrvatske vode organizirali smo edukativnu radionicu za učenike prvih razreda na temu: Voda - izvor života i zaštita voda.

Radionicu su vrlo uspješno vodile gospođe Marija Vizner ( autorica edukativnih slikovnica ) i njena suradnica Iva Šutić. Učenici su vrlo aktivno i vrlo zainteresirano sudjelovali u prezentaciji teme tako da je atmosfera i među predavačima i djecom bila iznimno vesela i uspješna. Na kraju je svako dijete dobilo na poklon edukativnu slikovnicu i poster. Radionicu je organizirala učiteljica Gordana Hajdić Nodilo uz pomoć gospodina Valentina Dujmovića zamjenika direktora Hrvatskih voda. Naravno, suradnja će biti nastavljena i slijedećih školskih godina na obostrano zadovoljstvo.

Više fotografija pogledajte OVDJE.