Još jedno prekrasno Erasmus+ iskustvo - Turska

Autor: Tea Kompar Jerković, 16. 5. 2022.

U tjednu koji je iza nas četiri su učenice i 2 učiteljice Osnovne škola Lapad, u sklopu Erasmus+ projekta Towards a Better Individual With Value Education, sudjelovale na mobilnosti u Turskoj.

Zajedno s ostalim partnerima iz Turske, Francuske, Njemačke i Irske provele su zanimljiv, zabavan i edukativan tjedan. Posjetile su Adanu, Mersin i Kapadokyu. Neke od znamenitosti koje su posjetilie su: Sabanci Mosque, Stone Bridge, Kapadokya Open Air Musem, Kaymakli Underground City, Goremem Open Air Musem, Zelve Open Air Museum, Archeology Museum, Cukrova Conservatory...

Učenici su se u svojim aktivnostima posebno posvetili temama ljubavi i tolerancije, a imali su i posebnu dramsku radionicu na temu "Love" sa stručnjacima na sveučilištu. Suze na rastanku dovoljno govore koliko lijepo je bilo. Veselimo se listopadu kada je naša škola domaćin. 😄
Više fotografija pogledajte OVDJE.