REZULTATI FOTO NATJEČAJA: "Knjiga i ja u Gradu"

Autor: Tea Kompar Jerković, 31. 5. 2022.

Fotonatječaj knjižnice OŠ Lapad "Knjiga i ja u Gradu" drugi je po redu. Ovaj natječaj ima za cilj putem fotografije istaknuti važnost i pozitivnu, ali i zabavnu stranu čitanja, a time i pismenosti. Na natječaju su se mogli natjecati svi učenici naše škole.

Zadana tema bila je "Knjiga i ja u Gradu" što znači da su fotografije trebale sadržavati motiv knjige ili čitanja te neki od prepoznatljivih motiva našeg prekrasnog Grada.
Važno je naglasiti kako su nas ugodno iznenadili maštovitost i kreativnost fotografija naših učenika.
Na ovogodišnji natječaj pristiglo je 27 fotografija.
Ove godine smo odabrali dvije najuspješnije fotografije. Zahvaljujemo se svim sudionicima, bili ste odlični i za svaku pohvalu!
Izložbu svih pristiglih fotografija možete pogledati u holu škole ili OVDJE.

Pobjednici su Borna Drobac iz 1.c razreda i Anja Soče iz 4.d razreda! Čestitamo!

Na Dan škole su im uručene nagrade i ovim putem se se zahvaljujemo sponzoru nagrade - Školskoj knjizi.