Lapadski prvašići krenuli u školu

Autor: Tea Kompar Jerković, 5. 9. 2022.

Kako bi im ovaj dan ostao u najljepšem sjećanju, učitelji i učenici Osnovne škole Lapad za svoje đake prvake jutros su organizirali prigodnu priredbu. Bolju dobrodošlicu nisu mogli dobiti.

Učenici četvrtih razreda za njih su otpjevali i izrecitirali prigodne pjesmice, a trećaši su im i zaplesali. Što je zajedništvo, pokazali su svi zajedno otpjevavši pjesmicu “Kad si sretan”.
🎈 Nakon priredbe dobrodošlicu prvašićima u OŠ Lapad poželio je predstavnik Grada Dubrovnika, zamjenik pročelnika Upravnog odjela za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo, gospar Miho Katičić, a onda se prvašima i roditeljima obratila ravnateljica Škole Nikolina Soko te im poželjela sretno i uspješno školovanje. 🏫
🤓 Uzbuđeni mališani, u pratnji učitelja, požurili su vidjeti gdje će provoditi svoje dane i s kime će dijeliti svoju školsku klupu.
🤗 Sretno svima!
1.a 👨‍🏫 Nikola Filipović
1.b 👩‍🏫 Viktorija Konjevod
1.c 👩‍🏫 Patricija Mage Vidak

Više fotografija pogledajte OVDJE.