Erasmus+ “Towards a Better Individual With Value Education”

Autor: Tea Kompar Jerković, 18. 10. 2022.

U sklopu Erasmus+ projekta proteklog tjedna naša škola bila je domaćin partnerima iz Irske, Nemačke, Francuske i Turske. Uz razmjenu iskustava, razvijanje jezičnih kompetencija, razgledavanje Dubrovnika i okolice (Cavtat, Konavle, Pelješac), te upoznavanje s tradicijom i kulturom našeg kraja, obilježavanje #ErasmusDays imali smo i radionice na teme Respect i Empathy, te radionicu pod stručnim vodstvom u Kući Vlaha Bukovca.

Još jedna mobilnost pokazala je važnost Erasmus programa za mlade koji ovim putem usvajaju nova znanja kroz iskustvo, povećavaju samopouzdanje i samostalnost, te se vraćaju s putovanja obogaćeni novim prijateljstvima.

Ovom prilikom želimo zahvaliti svima koji su na bilo koji način doprinijeli da mobilnost što uspješnije prođe, a posebno načim učenicima domaćinima koji su kao ambasadori svoje škole i grada svoju ulogu besprijekorno odradili.

Bili su veseli, otvoreni i na ponos svima!

Više fotografija pogledajte OVDJE.

Članak o domaćinstvu ovog projekta možete pročitati klikom na fotografiju ispod.

Snimku radionice koja se održala u ponedjeljak možete pogledati na našem YouTube kanalu.

Skeč koji su pripremili učenici izborne nastave Francuskog jezika, za našu priredbu dobrodošlice, Kristijan Grbić Krampus, Karmen Sjekavica i Vlatko Puljizević možete pogledati ovdje...