Jednodnevni izlet šestaša u Omiš

Autor: Tea Kompar Jerković, 26. 10. 2022.

U petak, 21. listopada, učenici šestih razreda OŠ Lapad išli su, u pratnji svojih razrednika i učitelja Informatike, na jednodnevni izlet u dalmatinski gradić Omiš.

Nakon vožnje busom ukrcali su se na brodice na Cetini pa odvezli do Radmanovih mlinica gdje su imali ručak i slobodno vrijeme za igru, šetnju i razgledavanje.

Nakon ručka, imali su priliku razgledavati grad Omiš i kulturne znamenitosti starog dijela (srednjovjekovna gradska jezgra, Stup srama, Gradska loža, Franjevački samostan, Crkva gospe od Karmela, odlazak do tvrđave Mirabela - pogled na Brački kanal).

Veseli i pomalo umorni u Lapad su stigli u večernjim satima. Nadamo se da su se svi dobro zabavili. Više fotografija pogledajte OVDJE.