Sjednica Vijeća učenika

Autor: Tea Kompar Jerković, 28. 11. 2023.

Na sjednici Vijeća učenika, koja se održala 24.10., uz pomoć pedagoginje Škole Sonje Ristić, na demokratski način birali smo predsjedništvo našeg Vijeća. Svi učenici od 1. do 8. razreda to su tako ozbiljno shvatili, što se može vidjeti i po našim fotografijama, na kojima su učenici 1. razreda otvarali listiće, a 2. razreda čitali ime koje je napisano na listiću.,

Od 6 članova sa najviše glasova za predsjednika je izabran učenik 8.c razreda Luka Skočko, a za njegovog zamjenika Lukša Kljunak, 6.e razred, a zapisničarka na sastancima je Letizia Ćavar, 7.e razred.

Od 1. razreda se i na sastancima Vijeća učenika provode elementi Građanskog odgoja, kao i na svim ostalim nastavnim predmetima i aktivnostima koje se provode unutar Škole.
Veliko hvala novinarima naše Škole koji su vjerno pratili našu sjednicu, kao i fotografima koji su nam poslali ove fotografije.