Terenska nastava

Autor: Administrator , 7. 3. 2019.

U petak, 1. ožujka. 2019. g. učenici drugih razreda ( c, d, e) O Š Lapad bili su na izvanučioničnoj nastavi u Muzeju Rupe gdje smo slušali pripovijedanje bajki našeg kraja u izvedbi pripovjedačice bajki gđe. Jasne Held. Djeca su s oduševljenjem pratila pričanje bajki koje gđa. Held pripovijeda na iznimno zanimljiv način.

Posjetili smo i Prirodoslovni muzej gdje smo sudjelovali na radionici: Utrka žohara, gdje nam je na iznimno zanimljiv način predstavljen život žohara i njihova uloga u životu šuma. Djeca su dobila papire s nacrtanim žoharima koje su bojali.

Također smo razgledali i riznicu naše Katedrale. Na povratku smo sudjelovali na radionici - Kako izraditi karnevalsku masku, u organizaciji Turističke zajednice grada.
Djeca su bila oduševljena sa svim što su taj dan naučila, vidjela i doživjela.