Natjecanje u čitanju naglas u OŠ Lapad

Autor: Administrator , 30. 10. 2019.

Prošli tjedan, u našoj školi, održano je natjecanje u čitanju naglas. Komisiju su činile knjižničarke Paola Sukno i Tea Kompar Jerković.

Odjel za djecu i mlade Narodne knjižnice Grad i ove će godine organizirati „Natjecanje u čitanju naglas“, a bit će 7. studenoga.

Cilj je natjecanja poticanje čitanja i čitanja naglas, razvoj čitalačkih navika, popularizacija knjige te poticanje pozitivnog natjecateljskog duha.

Učenici su bili odlični, a knjižničarke su imale veoma težak posao. Nijanse su presudile. Našu će školu predstavljati: Karmen Nonveiller (3.a), Ilar Galinović (4.d) i Lana Miladin (6.c).

Bravo za sve sudionike (bilo ih je čak 34!), a našim pobjednicima i njihovim mentoricama sretno na županijskom natjecanju!