Rezultati

Autor: Administrator , 13. 12. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA LAPAD

Od Batale 14, Dubrovnik

Tel. 020/356-100 e-mail: tajnistvo@os-lapd-du.skole.hr

Dubrovnik, 13. prosinca 2019. g.

JAVNI POZIV BROJ 02/2019. – REZULTATI ODABIRA

Na roditeljskom sastanku učenika četvrtih razreda koji je održan 12. prosinca 2019. g. u 19.15 sati OŠ Lapad, Od Batale 14, Dubrovnik, predstavljeni su potencijalni davatelji usluga koje je odabralo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za provedbu izvanučioničku nastavu učenika četvrtih (IV.) razreda Osnovne škole Lapad, Dubrovnik.

Sastanku su nazočili predstavnici davatelja usluga: Putnička agencija Destinations F-TOURS, Putnička agencija Platanus d.o.o., Turistička agencija Kvarner Express International Split, Turistička agencija Perla svjetska putovanja d.o.o. i Putnička agencija Eridan d.o.o,

te članovi povjerenstva za brojanje glasova Andrijana Iveković, Branka Jadrijević i Zrinka Burić.

Nakon predstavljanja potencijalnih davatelja usluga pristupilo se tajnom glasovanju.

Na sastanku je prisustvovalo 88 od ukupno 121 roditelja. Utvrđeno je da je većinom glasova svih nazočnih (57 roditelja) za davatelja usluga za organizaciju izvanučioničke nastave učenika četvrtih (IV.) razreda izabrana:

Turistička agencija Kvarner express international Split,

Rendićeva 11,