Objavljen virtualni zbornik radova "O čemu sve pišemo"

Autor: Tea Kompar Jerković, 30. 11. 2020.

Završnica radionice Foruma mladih "O čemu sve pišemo" održala se u Centru za mlade Dubrovnik 28. studenog putem aplikacije ZOOM te uz izravan prijenos na facebook stranici Centra za mlade.
Dijelimo i ovdje link jer su sudjelovali učenici naše škole: Ivan Marinović (5. razred) sa tekstom "Prijatelj" i Dario Šimunović (5. razred) sa tekstom "Moderna bajka s Mjeseca".

Organizator Foruma mladih je Upravni odjel za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo, dok je partner radionice "O čemu sve pišemo" javna ustanova Dubrovačke knjižnice.
Koordinatorica radionice bila je djelatnica Dubrovačkih knižnica Marjana Leventić, koja je priredila i virtualni zbornik radova svih autora iz dubrovačkih osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova. Zbornik je dostupan na linku Dubrovačkih knjižnica, a Vi ga možete prelistati klikom na donju fotografiju.