VAŽNO! Nastava 18. siječnja, za učenike nižih razreda osnovnih i za maturante - licem u lice

Autor: Tea Kompar Jerković, 13. 1. 2021.

U ponedjeljak 18. siječnja 2021. godine počinje 2. obrazovno razdoblje šk. god. 2020./2021. prema sljedećem rasporedu:

• učenici od 1. do 4. razreda pohađaju nastavu u školi
  • učenici od 5. do 8. razreda pohađaju nastavu online prema rasporedu za parni tjedan

Molimo sve učenike predmetne nastave da se redovno, prema rasporedu, uključuju u virtualne kanale putem kojih prate online nastavu u dogovoru sa svojim učiteljima.

Ovim putem se zahvaljujemo roditeljima na razumijevanju i dosadašnjoj suradnji te  molimo za nastavak podrške djeci jer znamo koliko je svima teško u ovoj situaciji koju jedino zajedničkim snagama možemo prebroditi. Nadamo se da se uskoro svi vidimo u našoj školi!

dopis_osnovne_skole_pocetak_nastave.pdf (510.57 KB)