Vratimo djecu na igrališta

Autor: Tea Kompar Jerković, 4. 10. 2021.

🚴🚴‍♂️ "Vratimo djecu na igrališta", biciklijada, natjecanje učenika 1., 2. i 3. razreda, velik broj sudionika iz svih OŠ, prvo i drugo mjesto - 1.c i 2.d OŠ Lapad 👏🥇🥇

"Najveće tradicionalno natjecanje za djecu, 'Vratimo djecu na igrališta!', održano je danas na vanjskom igralištu OŠ Montovjerna. Sudjelovao je veliki broj djece, a podijeljene su vrijedne nagrade, pehari, diplome i medalje. Bilo je i glazbe, te slastica za cijelu obitelj.
Nagrade su dodijelile ravnateljica OŠ Montovjerna Lucija Vujica i predsjednica županijske skupštine DNŽ Terezina Orlić. Voditeljica programa bila je Danijela Demarin Hasanović, a cijelim natjecanjem rukovodio je Denis Pavela iz Udruge Sigurnost u prometu Dubrovnik."
Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!