Svjetski dan učitelja u OŠ Lapad

Autor: Tea Kompar Jerković, 6. 10. 2021.

Svjetski dan učitelja obilježava se svake godine 5. listopada. Taj je dan prigoda da se pokaže da je rad učitelja i nastavnika prepoznat kao jedan od najvažnijih za ukupan razvoj društva te da se kao takav i cijeni. Svim učiteljima, nastavnicima, stručnim suradnicima i djelatnicima Škole čestitamo 5. listopada - Svjetski dan učitelja!

"Svjetski dan učitelja je prigoda izraziti poštovanje svim učiteljima i stručnim suradnicima na trudu, strpljenju, ljubavi i znanju koje prenose mladim generacijama. Uz zahvalu na trudu koji ulazete čestitam vam Svjetski dan učitelja!"

ravnateljica Nikolina Soko

Baš uoči ovog dana škola je dobila obavijest da je naša učiteljica Gordana Rokolj i ove godina dobila priznanje za najuspješnijeg odgojno-obrazovnog djelatnika u 2020./2021. školskoj godini. Čestitamo našoj Gordani!

Intervju s Gordanom o nagradi možete pogledati ovdje.

Povodom Dana učitelja u našoj zbornici se održao mali tratamenat za sve naše djelatnike, a ovim putem se zahvaljujemo posebno Pekari Žaba u Mandaljeni koja nas je počastila finim i ukusnim kiflicama.