eTwinning - oznake kvalitete za OŠ Lapad

Autor: Tea Kompar Jerković, 12. 10. 2021.

Nacionalna oznaka kvalitete dodijeljuje se učiteljima koji su surađivali na izvrsnim eTwinningovim projektima i znači da je projekt dosegnuo određenu razinu kvalitete u njihovoj zemlji. Oznaku kvalitete u našoj školi dobile su učiteljice Gordana Rokolj i Željana Pavlović sa svojim učenicima. Kao nagrada za cjelogodišnji rad došle su nacionalne oznake kvalitete koje su ih jako razveselile.

Učenici 3.c su sa svojom učiteljicom Gordanom Rokolj prošle školske godine sudjelovali u čak pet eTwinning projekata. Utkali su u te projekte puno truda i rada ali su i uživali u mnogim virtualnim druženjima sa svojim vršnjacima, u razmjeni ideja i radova. U ovoj školskoj godini su se uključili u eTwinning projekte Sigurnim korakom u školu 3, Kulturne i javne ustanove zavičaja, U svijetu likovnih umjetnika 4, Na putu dobrote 3 i Uz čitanje riječi rastu 2. Nadaju se da će biti jednako uspješni.

Učiteljica Željana Pavlović s učenicima je odradila projekte Matematika kroz strip i karikaturu mArt 2021 i Matematika u korelaciji i ljubavi sa... koje nastavljaju raditi i ove školske godine.