Povratak u školske klupe - OŠ Lapad

Autor: Tea Kompar Jerković, 5. 11. 2021.

Nakon što se ova dva dana nastava u svim osnovnim i srednjim školama na području Dubrovačko-neretvanske županije održavala online, odnosno po modelu C, s ponedjeljka, 8. studenog 2021. godine bi se učenici trebali vratiti u školske klupe i nastaviti pohađati nastavu po modelu A. Ukoliko se, u suradnji s dežurnim epidemiologom i lokalnim stožerom civilne zaštite, temeljem praćenja epidemioloških podataka i razvoja epidemiološke situacije na terenu, zaključi kako isto nije izvedivo, pristupa se modelu C ili B ovisno o svakoj pojedinoj školi. Ostanite zdravi i vidimo se u ponedjeljak!

Ravnateljica Nikolina Soko

Scan.pdf (1.37 MB)