Raketarska radionica

Autor: Tea Kompar Jerković, 22. 11. 2021.

🛩️ Drugog dana manifestacije zrakoplovne tematike Aeronaut 6 u jutarnjem terminu na parkingu u Cavi - Osnovna škola Lapad se održala raketarska radionica, na kojoj su učenici od 5. do 8. razreda osnovne škole izrađivali rakete. Sudjelovali su učenici OŠ Lapad koji idu na dodatnu nastavu iz tehničkog - modelari.

🚀 Radionicu je vodio predsjednik Zajednica tehničke kulture grada Splita i član Hrvatski astronautički i raketni savez Martin Olujić. Na kraju radionice je lansirana jedna od napravljenih raketa.
🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩

Manifestaciju Aeronaut 6 organiziraju Aeroklub Nimbus i Zajednica Tehničke Kulture Dubrovnik u sklopu projekta Du STEM, koji je 85% sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda, a 15% iz Državnog proračuna Republike Hrvatske.

Klikom na OVDJE pogledajte ostale fotografije s ove radionice...