Strašna Crvenkapica - Loren Lozić, 8.f

Autor: Tea Kompar Jerković, 18. 2. 2022.

Općepoznato je kako su bajke posebne priče koje se pričaju prije spavanja, koje opuštaju i bude u slušatelju osjećaj sigurnosti i kako je sa svijetom sve u najboljem redu.
No, jesu li sve bajke takve? Rafi je imao posve drugačije iskustvo...
Učenik Loren Lozić (8.f) za potrebe lektire E.Kishon „Kod kuće je najgore“, a pod mentorstvom nastavnice Ivane Marijanović Mekišić, upustio se u nesvakidašnju animaciju svima poznate bajke Crvenkapice. Zanemarite potkradene pravopisne pogreške, video od samo 1:32 minute krije više od 1600 slika kasnije montiranih u divan crtić! Ne možemo se ne diviti tolikom strpljenju, predanosti i ljubavi prema animaciji, a mladom autoru želimo još puno ovakvih budućih uradaka!