Pametna pitanja za pametne glave

Autor: Tea Kompar Jerković, 22. 3. 2022.

Osnovna škola Lapad se prijavila na kviz "Pametna pitanja za pametne glave" u organizaciji HKR-a. Kviz se odvija u sklopu radijske emisije koja se emitira ponedjeljkom. U tom kvizu dvije osnovne škole pokazuju snalažljivost, brzinu i znanje iz vjeronauka, književnosti, povijesti i geografije. Svaku ekipu čini troje učenika šestog razreda plus rezerva ekipe. Imena natjecatelja iz OŠ Lapad su Petra Bogdanović, Roko Tokić, Dominik Koverlica iz 6.e i Laura Šapro iz 6.c.

Emisija prati tijek školske godine. Sezona počinje u rujnu (ove šk. godine je prva emisija emitirana 27.9.), a finale kviza se odvija u lipnju.
Za sada je završen prvi i drugi krug natjecanja. U oba kruga smo pobijedili te smo time kvalificirani u treći krug natjecanja.
Čestitamo našim učenicima i kolegi Končiću! Puno sreće u slijedećem krugu natjecanja!