REZULTATI ODABIRA - JAVNI POZIV 02/22

Autor: Tea Kompar Jerković, 19. 5. 2022.

Na roditeljskom sastanku za roditelje učenika 8. d, 8. e. i 8. f razrednog odjela, koji je održan dana 18. svibnja 2022. u  zgradi Osnovne škole Lapad, Od Batale 14, predstavljeni su potencijalni davatelji usluga, tj. turističke agencije koje je odabralo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za provedbu izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika osmih razreda Osnovne škole Lapad, Dubrovnik u Slavoniju od 24. do 27. svibnja 2022.

Sastanku su uz članove Povjerenstva i roditelje učenika osmih razreda nazočili  predstavnici, odnosno ponuditelji usluge, Turistička agencija Platanus  i putnička agencija Atlantis Travel koja je predstavila svoju ponudu putem video poziva zbog nemogućnosti dolaska u Dubrovnik, dok je predstavnik obrta za turističke i poslovne usluge „Turizam“  odustao od  predstavljanja svoje ponude.

Nakon predstavljanja ponuda potencijalnih davatelja usluga pristupilo se javnom glasovanju.

Članovi Povjerenstva i nazočni roditelji ( 47 nazočnih roditelja od 66) jednoglasno su donijeli  sljedeću

Odluku

za organizaciju izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika osmih razreda u Slavoniju od 24. do 27. svibnja 2022. g. izabrana je  putnička agencija Atlantis Travel d.o.o., Slavonija 1/3, 35000 Slavonski Brod.

Razrednice (članice Povjerenstva):

Sumejja Brković