> Erasmus +

Erasmus+ projekt KA1 Job shadowing

Autor: Tea Kompar Jerković, 2. 5. 2023.

U sklopu Erasmus+ projekta KA1 Job shadowing od 24.4. do 28.4.2023. naša škola bila je domaćin 4 zaposlenika iz škole Teresianas School iz Gran Canarie, Canary Islands.

Tema posjete bile su Olimpijske igre. Tjedan smo započeli priredbom dobrodošlice i obilaskom naše škole prilikom koje ih se posebno dojmila snoezelen soba.

Ostatak tjedna protekao je u razmjeni iskustava, usporedbi obrazovnih sustava, prezentacijama, sudjelovanju na nastavi, te obilaskom znamenitosti. Budući da je tema posjete bila Olimpijske igre naše goste posebno se dojmio naš gost iznenađenja paraolimpijac Mihovil Španja i njegovo iskustvo.
Više o svemu pogledajte u našem videozapisu.