> Erasmus +

Erasmus+ projekt "Towards a Better Individual With Value Education" - Njemačka

Autor: Tea Kompar Jerković, 16. 5. 2023.

U sklopu Erasmus+ projekta "Towards a Better Individual With Value Education" naše učenice Larisa Avdić, Lara Tolić, Lea Burazor i Erika Konjuh, te učiteljice Katija Butigan i Darija Čanić sudjelovale su na mobilnosti u Njemačkoj od 8.5. do 12.5.2023.

Na mobilnosti su sudjelovali partneri projekta, učenici i učitelji iz Irske, Francuske  Turske i naravno Njemačke. Tjedan je prošao u obilasku znamenitosti Triera, Koblenza i Luxembourga, te edukativnim radionicama u školi. Još jednom smo se uvjerili u bogatstvo razmjene iskustava, komuniciranja na stranom jeziku i sklapanju novih prijateljstava.

Kako je tjedan protekao pogledajte u videu kojeg je napravila učenica Lara Tolić.