Album: Radionice na tehničkom odgoju - Izrada Čestitki
Radionice na tehničkom odgoju Osnovne škole Lapad Profesorica tehničkog odgoja Fani Bilić sa svojim učenicima na školskim radionicama izrađuje uporabne i ukrasne predmete od različitih materijala. 1. Izrada božićnih čestitki s učenicima sedmih razreda. 2. Šesti razredi pokazali su maštovitost pri izradi božićnog bora od mahovine. 3. Od običnih se plastičnih čaša, kako je to pokazao 5. e razred, može složiti elegantni bor. 4. S učenicima osmih razreda čitava je radionica posvećena izradi domaćeg sapuna od taloga maslinova ulja. Radionica se provela na domaćem terenu, u Dubrovačkom primorju. Tom su se prigodom „pengavala“uskršnja jaja na starinski tradicionalni način. 5. Šesti su razredi pokazali spretnost pri izradi božićnih jaslica od obrađenog drva i mahovine. 6. Lijepo su izgledale i dalmatinske kućice, napravljene od drva. Radili su ih učenici šestih razreda. 7. Za Dušni je dan osmi f razred izrađivao svijeće i pokazao spretnost i kreativnost u oblikovanju zanimljivih formi. 8. Da se od običnog papira, tjestenine i spreja mogu izraditi jedinstveni božićni ukrasi, dokazali su učenici petih razreda.
Prva Prethodna 1 2 3 [4]
Prezentacija